Tutaj nie ma miejsca na osąd, porównywanie czy współzawodniczenie. Tutaj wszystko jest możliwe.  

 

 

 

 

 
Jesteś jedyny i niepowtarzalny, więc dlaczego cały czas porównujesz się do innych?

 

" Justyna przyszla do mnie po długiej przerwie. Nie widziałyśmy się ponad rok. Wcześniej uczyłam ją śpiewu, ale z przyczyn osobistych przerwała naukę. Pracowałyśmy wówczas metodami tradycyjnymi  i technikami Singing Success.

Przytyła, źle wyglądała. Była jakaś zagubiona, nie patrzyła mi w oczy. Chciała wrócić do śpiewu, ale nie wiedziała od czego zacząć.
Zaproponowałam jej świeżo poznaną, niekonwencjonalną metodę pracy z głosem. Były to techniki i narzędzia Access Consciousness™ i Right Voice For You. Wiedziałam, że ją to odblokuje i wskaże kierunek. Po około 10 minutach, na jej twarzy pojawił się uśmiech, spojrzała na mnie odważniej i powiedziała... "nie wierzę, to nie jest mój głos. Jezu, to jakiś sen" ... Pracowałam z nią dalej, tak aby pełniej mogła poczuć siebie i swoje ciało. Kiedy poraz kolejny zaśpiewała wybraną piosenkę, mury dosłownie i w przenośni zadrżały. Obie byłyśmy zaskoczone tym, co usłyszałyśmy. Po zaledwie 30 minutach pracy, jej głos zabrzmiał niezwykle dojrzale i mocno. Żadna z nas nie spodziewała się takiej mocy i piękna jednocześnie. Kiedy ją zapytałam jak się czuje,  rozpłakała się i w nieskończoność powtarzała..."nie wierzę, no nie wierzę, Jezu, nie wierzę, to jest mój głos?"

 

Dziękuję Ci Justynko, te zajęcia, a właściwie terapia, była dla mnie wspaniałym podarunkiem. Miałam kolejne potwierdzenie, że wybrałam dobrą drogę.
Techniki Right Voice For You i narzędzia Access Consciousness™, potrafią zdziałać cuda.  Jak może być jeszcze lepiej? K.M.

 

 

 

 

 

 

 

 

SMYV    - Zajęcia indywidualne

 

Jeżeli masz problem ze swoim głosem, pragniesz śpiewać i jesteś "wyjątkowo" wstydliwy, albo paraliżuje cię strach przed występem publicznym, chcesz się zmienić i nie wiesz od czego zacząć, to zajęcia,a własciwie sesja jest dla Ciebie.

 

Zajęcia Indywidualne, to forma pracy, terapii "face to face" z osobistym trenerem. W kameralnej atmosferze, bez oceny i porównań z innymi, będziesz mógł, jeśli sobie na to pozwolisz, uwolnić się od lęku, wstydu, poczucia winy, niezadowolenia z siebie i wszelkiego osądu jaki kiedykolwiek miałeś na swój temat.

Dzięki narzędziom Access Consciousness™ i Right Voice For You, krok po kroku, będziemy usuwać wszystko, co uniemożliwia Ci bycie sobą i wyrażać z lekkością.

Tutaj nie ma miejsca na osąd, porównywanie czy współzawodniczenie. Tutaj wszystko jest możliwe.

Wielu z nas, dźwiga bagaż doświadczeń z przeszłości. Ukrywanie i podtrzymywanie tajemnic i historii, często siegających swymi korzeniami do dzieciństwa, odbiera nam radość życia, blokuje nasze ciała, a to z kolei, odbija swoje piętno na dalszych wyborach, działaniach i decyzjach.


Jak wiele takich ciężkich przeżyć i dramatów z przeszłości nosisz na swoich barkach?
Czy dorastając, zamknąłeś się w sobie?
Ile razy mówiono Ci, że jesteś beznadziejny i do niczego się nie nadajesz? Czy w to uwierzyłeś?

 

Jesteś jedyny i niepowtarzalny, więc dlaczego cały czas porównujesz się do innych?

 

Traumy i dramaty z przeszłości, mają szczególny wpływ na nasze ciało i psychikę, w tym również głos.

Zajęcia indywidualne "Show Me Your Voice", przy użyciu narzędzi Access Consciousness™ i Right Voice For You, moga Cię od tego uwolnić.


 Szczegóły:

czas: 1 - 2 godz.
Spotkanie w zależności od potrzeb, trwa od 1 -  2 godz.
Odbywa się w przyjemnej, domowej atmosferze (kawa, herbata;-)


koszt: 1 godz.  - 120 zl
          2 godz.  -
170 zl

Jest również możliwość przeprowadzenia sesji na Skyp'e.


Zapraszam serdecznie
Kasia Metza   -  CF Access Consciousness™
 

 

 

Kontakt i zapisy na warsztaty:
Tel. 501 866 899 
e-mail:
kmetza@wp.pl
www.access.kasiametza.com


  Zapraszam do zaznajomienia się z programem warsztatów SMYV

SMYV
SMYV - Intro

SMYV - 1 dniowy
SMYV - 2 dniowych
SMYV - 3 dniowych


 

                             "POKAŻ MI SWÓJ GŁOS
                                                         i
                                DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚ" 

           "Odnalezienie i podzielenie się z całym światem
          Twoim prawdziwym głosem, to dopiero przygoda!"Więcej o Access Conciousness™ i Right Voice For You na:
www.accessconsciousness.com